Opis
Parametry techniczne
Pionowa pompa głębinowa z otwartą studnią
Pionowa pompa głębinowa ze studnią otwartą to urządzenie pompujące przeznaczone do podnoszenia wody ze studni lub studni otwartej. Charakteryzuje się tym, że silnik pompy i korpus pompy są ustawione pionowo i mogą być instalowane bezpośrednio w wodzie. Napędzana silnikiem elektrycznym pompa może skutecznie podnosić wodę gruntową na powierzchnię, aby zaspokoić różne potrzeby pompy wodnej, takie jak nawadnianie i zaopatrzenie w wodę.
Parametr produktu
Pionowa pompa głębinowa z otwartą studnią
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa marki | HNYB |
| Struktura | Elektryczna pompa wodna |
| Aplikacja | Kotły przemysłowe, Zakłady użyteczności publicznej, Nawadnianie i rolnictwo, Przemysł wydobywczy, Ujęcie wody surowej |
| Miejsce pochodzenia | Henan, Chiny |
| Moc | 3-360kw |
| Rozmiar wylotu | Mniejsza lub równa 600 mm |
| Przepływ | 5-750m³/ H |
| Głowa | 25-1000m |
| Tworzywo | Żeliwo/żeliwo sferoidalne/staliwo/stal nierdzewna |
Cechy produktu
Nasza firma jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w produkcji. Jest największym producentem pomp wielostopniowych w środkowych i południowych Chinach. Ma ponad 30-letnią historię produkcji. Seria produktów ma kompletne specyfikacje i szeroki zakres zastosowań.
Do wydobywania płytkiej wody zwykle nadają się pompy głębinowe ze studnią pionową. Mają zwartą konstrukcję i są stosunkowo łatwe w montażu. Pionowa konstrukcja tej pompy eliminuje potrzebę posiadania dużej powierzchni, dzięki czemu jest łatwa w użyciu w ograniczonych przestrzeniach.
01
Wysoka wydajność i oszczędność energii
Stosując się do specjalistycznej produkcji, posiadamy unikalne metody doboru modelu produktu, wykonywania form i procesu odlewania elementów hydraulicznych.
02
Zaawansowany sprzęt procesowy
Aby zapewnić wydajność montażu produktów, nasza firma sprowadziła z zagranicy zaawansowany sprzęt do czyszczenia części, a każda część została dokładnie oczyszczona przed ostatecznym montażem.
03
Unikalna struktura
Zamontuj pierścień uszczelniający w kształcie litery O na współpracującej powierzchni pierścienia równoważącego i pompy, aby zapobiec przedostawaniu się wody pod wysokim ciśnieniem do komory równoważącej, zmniejszyć zużycie płytki równoważącej i wydłużyć żywotność produktu.
04
Rozsądny dobór materiałów
Materiał płytki równoważącej i pierścienia równoważącego może być wykonany z węglika napawanego, stali stopowej lub żeliwa sferoidalnego QT600Mn, zgodnie z różnymi potrzebami użytkownika.
Przewaga firmy
30 lat badań i rozwoju producenta pomp wielostopniowych
Proces produkcji dźwięku
Firma ma silną siłę, zaawansowany sprzęt produkcyjny, doskonałe środki wykrywania i grupę wysokiej jakości talentów. Produkujemy szeroką gamę produktów o pełnych specyfikacjach.
Szeroko służyć użytkownikom
Jest szeroko stosowany w przemyśle węglowym, górniczym, naftowym, chemicznym. Przemysł tekstylny, budownictwo miejskie, papiernictwo, metalurgia, nawadnianie pól uprawnych i inne gałęzie przemysłu
Kompletny system zarządzania jakością
Firma stale posuwa się do przodu. Innowuje i rozwija się, w długoterminowej praktyce stworzyła kompletny zestaw systemu zarządzania jakością i jest wyposażona w kompetentny technicznie zespół zajmujący się uruchamianiem instalacji i obsługą posprzedażną, aby złagodzić Twoje zmartwienia.
Silne możliwości produkcyjne
Obecnie firma produkuje 26 serii, 280 odmian i ponad 900 specyfikacji produktów pompowych.
Często zadawane pytania
P: JAKIE JEST TWOJE MOQ?
P: JAKIE SĄ WARUNKI PŁATNOŚCI?
P: JAKIE CERTYFIKATY POSIADASZ?
P: A CO Z GWARANCJĄ?
P: CZY MOŻESZ ZROBIĆ MARKĘ OEM?
P: JAKI JEST CZAS DOSTAWY?
P: CZY JESTEŚ FIRMĄ PRODUKCYJNĄ LUB HANDLOWĄ?
P: JAK WYMIENIĆ CZĘŚCI?
P: JAKOŚĆ NIEZAWODNA?
P: JAK KUPIĆ NASZE POMPY?
P: CZY MOŻEMY ODWIEDZIĆ FABRYKĘ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ O PROCESIE PRODUKCYJNYM?
P: W JAKICH KRAJACH MACIE KLIENTÓW NA ŚWIECIE?
Popularne Tagi: pompa głębinowa z otwartą studnią pionową, Chiny producenci pomp głębinowych z otwartą studnią pionową
Parametry produktu
| Natężenie przepływu (Q): | 5~750m³/h |
| Głowa (H): | 25~1000m |
| Ciśnienie: | 0.25 MPa ~ 10 MPa (2,5 bara ~ 100 barów) |
| Moc: | 3 ~ 360 kW |
| Temperatura cieczy: | 0 stopień ~120 stopni (32 stopnie F ~ 248 stopni F) |
| Tworzywo: | Żeliwo / żeliwo sferoidalne / staliwo / stal nierdzewna itp |
| Aplikacja: | Nadaje się do poboru wody podziemnej, nawadniania pól uprawnych, przedsiębiorstw miejskich, przemysłowych i górniczych zajmujących się projektami zaopatrzenia w wodę i odwadniania, rozwoju i wykorzystania energii geotermalnej, projektów ogrzewania zimowego itp. |
Wyślij zapytanie














