Jednostopniowa pompa dzielona osiowo
Głowa (wys.): 10-260 m
Ciśnienie: 0,1 MPa–2,6 MPa (1 bar–26 bar)
Kaliber: mniejszy lub równy 1200 mm
Moc: 11-2240 kW
Średnia temperatura: -20 stopni -150 stopni (-4 stopni F-482 stopni F) (powyżej 80 stopni, proszę określić)
Materiał: żeliwo / żeliwo sferoidalne / staliwo / stal nierdzewna itp
Opis
Parametry techniczne
Jednostopniowa pompa dzielona osiowo

Jednostopniowe pompy dzielone osiowo to niedrogie pompy, które są szeroko stosowane w wielu zastosowaniach, szczególnie w sektorze przemysłowym, w którym występują duże przepływy cieczy. Ich konstrukcja obejmuje nieruchomą obudowę, która jest osiowo podzielona na dwie części. Wirnik znajduje się pomiędzy obiema częściami i jest połączony z wałem pompy. Konstrukcja pompy pozwala na zrównoważony nacisk osiowy, co skutkuje dłuższą żywotnością wału. Pompy te są powszechnie stosowane w przemyśle zaopatrzenia i przesyłu wody, przetwórstwie ropy i gazu oraz przemyśle chemicznym.
Parametr produktu
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Źródło zasilania | Silnik Diesla lub silnik elektryczny |
| Nazwa marki | HNYB |
| Struktura | pozioma pompa wielostopniowa z dzieloną obudową |
| Aplikacja | Uzdatnianie wody pitnej, Przemysł spożywczy i napojów, Obiekty przemysłowe, Nawadnianie i rolnictwo, Górnictwo, |
| Miejsce pochodzenia | Henan, Chiny |
| Moc | 11-2240kw |
| Rozmiar wylotu | Mniejsza lub równa 1200 mm |
| Przepływ | 50-18000m³/ H |
| Głowa | 10-260m |
| Tworzywo |
Żeliwo/żeliwo sferoidalne/staliwo/stal nierdzewna |
Wideo produktów
Schemat struktury


Cechy produktu
W pompie zastosowano podwójną-pionową-obudowę dzieloną poziomo i pionowo z wyściółką z węglika lub gumy, zapewniającą odporność na zużycie i korozję oraz wysoką niezawodność.
Wysoko-stopy węglików zapewniają niski NPSH.
Aby sprostać różnorodnym warunkom pracy, elementy łożyska mają prostą konstrukcję, konstrukcję łożyska-o dużym obciążeniu- i smarowanie łożysk smarem stopowym.
Regulowany luz pomiędzy płytą osłonową a wirnikiem zapewnia wydajną pracę pompy.
Dostępnych jest wiele opcji uszczelnień, włączając uszczelnienia uszczelnień, uszczelnienia wirnika i uszczelnienia mechaniczne typu kasetowego, aby dostosować się do różnorodnych warunków pracy.
Pompę i jednostkę napędową można skonfigurować z napędem bezpośrednim, napędem trójkątnym, hydraulicznym sprzęgłem napędowym lub napędem redukcyjnym.
Kierunek wylotu można obrócić o 8 stopni, aby dostosować się do zmieniających się-warunków instalacji na miejscu.

Certyfikacja produktu

ISO9001

ISO14001

ISO45001

Certyfikat produktu CE

Certyfikacja produktów EAC

Sprawdzony dostawca
Nasz adres
Park przemysłowy Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Chiny
Numer WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-mail-
sales@hnybpumps.com

Często zadawane pytania
01. JAKIE JEST TWOJE MOQ?
02. JAKIE SĄ WARUNKI PŁATNOŚCI?
03. JAKIE CERTYFIKATY POSIADASZ?
04. JESTEŚ FIRMĄ PRODUKCYJNĄ LUB HANDLOWĄ?
05. CZY MOŻESZ TWORZYĆ MARKĘ OEM?
06. JAKI JEST CZAS DOSTAWY?
Popularne Tagi: jednostopniowa pompa dzielona osiowo, chińscy producenci jednostopniowych pomp dzielonych osiowo
Parametry produktu
| Przepływ (Q): | 50-18000m³/ H |
| Głowa (H): | 10-260m |
| Ciśnienie: | 0,1 MPa–2,6 MPa (1 bar–26 bar) |
| Kaliber: | Mniejsza lub równa 1200 mm |
| Moc: | 11-2240kw |
| Średnia temperatura: | -20 stopni -150 stopni (-4 stopnie F-482 stopni F) (powyżej 80 stopni, proszę określić) |
| Tworzywo: | Żeliwo / żeliwo sferoidalne / staliwo / stal nierdzewna itp |
| Zakres zastosowania: | Pompa odśrodkowa z podwójnym ssaniem typu S- to pozioma, jednobiegunowa, dwubiegunowa, pozioma pompa odśrodkowa z podwójnym ssaniem, opracowana przez naszą fabrykę. Jest to wydajny i energooszczędny-produkt odpowiedni do przemysłowych i miejskich pomp wodociągowych i odwadniających. Może być stosowana jako pompa drenażowa lub wodociągowa dla fabryk, miast, elektrowni, przedsiębiorstw zajmujących się oszczędzaniem wody, przemysłu naftowego, inżynieryjnego i innych gałęzi przemysłu. Może być również stosowany do nawadniania rolnictwa i innych gałęzi przemysłu. |
Wyślij zapytanie









